Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica a imobilelor in Sistemul Integrat de Cadastru si Carte Funciara

Număr anunț
DA20613759
Autoritate contractantă
COMUNA BUMBESTI PITIC (CUI 4718888)
Furnizor / câștigător
GEO MATIC INNOVATION SRL (CUI 36635888)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.964 RON
Valoare finală
234.720 RON
Data publicării
14.06.2018 10:30
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.