Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refacere aparari de maluri la Regularizarea raului Feernic si afluentilor ( parau Gada.....)

Număr anunț
DA20608555
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
GITA IMPEX SRL (CUI RO6682470)
Cod CPV
45243510-0 · Diguri de aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.605 RON
Valoare atribuită
62.605 RON
Data publicării
13.06.2018 15:07
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.605 RON

din 62.605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.