Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere drumuri forestiere Ocolul silvic Tautii Magheraus DS MM

Număr anunț
DA35184332
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.600,70 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.600,70 RON