Ofertă acceptată Cumpărare directă

DENSIMETRE 1-1.07 GRAM/CM3 CU 70 DE GRADATII

Număr anunț
DA20614448
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Costin D. Nenitescu (CUI 4318040)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425 RON
Valoare atribuită
425 RON
Data publicării
14.06.2018 10:54
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425 RON

din 425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.