Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB DIN STICLA DE CUART TRANSPARENT
- Număr anunț
- DA20613372
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ABC - 456 COM SRL (CUI RO11837806)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920 RON
- Valoare atribuită
- 920 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:17
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
920 RON
din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro