Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pahare si cesti cu farfurie

Număr anunț
DA20618299
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221200-9 · Vesela de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,40 RON
Valoare atribuită
539,40 RON
Data publicării
14.06.2018 13:20
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,40 RON

din 539,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.