Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE CONFECTIONAT MOBILIER
- Număr anunț
- DA20609902
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMOB (CUI 14676178)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 16:54
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.850 RON
din 3.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro