Ofertă acceptată Cumpărare directă

SFOARA NYLON

Număr anunț
DA20608916
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
VERTO-SERVICE SRL (CUI RO4995919)
Cod CPV
39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,05 RON
Valoare atribuită
505,05 RON
Data publicării
13.06.2018 15:21
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,05 RON

din 505,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.