Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA20607887
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,24 RON
Valoare atribuită
649,24 RON
Data publicării
13.06.2018 14:40
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,24 RON

din 649,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.