Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Film radiologic Kodak MXG Film 35x35
- Număr anunț
- DA20614475
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- PARA MEDICAL OFFICE SRL (CUI RO15222536)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare finală
- 1.332 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:55
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.