Atribuită Cumpărare directă

Rolete textile zi / noapte

Număr anunț
DA36353924
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
Furnizor / câștigător
DECORLAND SRL (CUI 14184663)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.873,95 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
27.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.873,95 RON