Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20609957
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,46 RON
Valoare atribuită
129,46 RON
Data publicării
13.06.2018 17:18
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,46 RON

din 129,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.