- Număr anunț
- DA20605141
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI RO15779023)
- Cod CPV
- 15411100-3 · Uleiuri vegetale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.073,40 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:04
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.073,40 RON
din 2.055,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro