Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa dozatoare si diverse piese pompe dozare hipoclorit

Număr anunț
DA20616316
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
INSERV AQUA SRL (CUI RO14681280)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.464 RON
Valoare atribuită
2.464 RON
Data publicării
14.06.2018 12:07
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.464 RON

din 2.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.