Ofertă acceptată Cumpărare directă

44423000-1 Diverse articole (Rev.2)

Număr anunț
DA20614004
Autoritate contractantă
Comuna Colelia (primaria Comunei Colelia) (CUI 17467699)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,85 RON
Valoare atribuită
621,85 RON
Data publicării
14.06.2018 10:40
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,85 RON

din 621,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.