Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet de avion tur – retur, Bucuresti – Lyon, in perioada 21-25 iunie 2018
- Număr anunț
- DA20613262
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- COLIBRI TOUR SRL (CUI RO15802061)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.432 RON
- Valoare atribuită
- 1.432 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:14
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.432 RON
din 1.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro