Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie si de transmisie de date conform anunt ADV1016162-pozitia 80/PAAP/2018

Număr anunț
DA20606049
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.559,68 RON
Valoare atribuită
9.559,68 RON
Data publicării
13.06.2018 13:37
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.559,68 RON

din 9.559,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.