Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu UTP, rola 305m, CAT5e BELDEN UTP CAT.5e twisted pair installation cable 305m
- Număr anunț
- DA20605985
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,63 RON
- Valoare atribuită
- 322,63 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:35
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
322,63 RON
din 322,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro