Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Office Home and Business 2021 Engleza EuroZone Medialess, 1User - JIT 1846

Număr anunț
DA36354241
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
923,52 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,52 RON