Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare lucrari de inregistrare sistematica a imobilelor apartinand UAT VETIS

Număr anunț
DA20617328
Autoritate contractantă
COMUNA VETIS (PRIMARIA VETIS JUD. SATU MARE) (CUI 3896577)
Furnizor / câștigător
DONKA VASILE NICOLAE (CUI 20320506)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.200 RON
Valoare atribuită
127.200 RON
Data publicării
14.06.2018 12:45
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.200 RON

din 127.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.