Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica a imobilelor conform ordinului 35/2016-sector 32

Număr anunț
DA20613937
Autoritate contractantă
COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
Furnizor / câștigător
PFA Ionel Cristinel (CUI 27983034)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.290 RON
Valoare atribuită
28.290 RON
Data publicării
14.06.2018 10:37
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.290 RON

din 28.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.