Ofertă acceptată Cumpărare directă

SLEFUITOR CU BANDA PANZER 1050W PT81639

Număr anunț
DA20610407
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,73 RON
Valoare atribuită
227,73 RON
Data publicării
14.06.2018 07:41
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,73 RON

din 227,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.