Atribuită Cumpărare directă

kit mentenanta anual pentru compresoare de aer ( TEHNIC )

Număr anunț
DA36354330
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
CHIRILA IONUT P.F.A. (CUI 41681872)
Cod CPV
42122460-2 · Pompe de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.866,85 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.866,85 RON