Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA20612464
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (Primaria Comunei Floresti) (CUI 7536945)
Furnizor / câștigător
SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,50 RON
Valoare atribuită
249,50 RON
Data publicării
14.06.2018 09:47
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,50 RON

din 249,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.