Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Lucrari igienizare spatii medicale

Număr anunț
DA36354565
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MARPET CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50309232)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
157.589,18 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157.589,18 RON