Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVA ROLA TRAFALET 10 CM [10 BUC /SET

Număr anunț
DA20611133
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI RO1854575)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
14.06.2018 08:48
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.