Atribuită Cumpărare directă

KIT LICENTA WINDOWS/OFFICE

Număr anunț
DA36354604
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
Furnizor / câștigător
ROBOTIK SERV IT S.R.L. (CUI 41974147)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON