Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si intretinere baze sportive
- Număr anunț
- DA20605797
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
- Furnizor / câștigător
- PROD SERV SABARU CLINCENI SRL (CUI RO27245347)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:28
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro