Ofertă acceptată
Cumpărare directă
disc diamantat pentru beton D 350x25,4 mm
- Număr anunț
- DA20608729
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT BERNER SRL (CUI RO15256075)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 853,30 RON
- Valoare atribuită
- 853,30 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 15:13
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 07:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
853,30 RON
din 853,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro