Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM VIDEO DE SUPRAVEGHERE IP

Număr anunț
DA20614744
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.721 RON
Valoare atribuită
2.721 RON
Data publicării
14.06.2018 11:04
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.721 RON

din 2.721 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.