Ofertă refuzată Cumpărare directă

POLONEZI 70g

Număr anunț
DA20614319
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
Furnizor / câștigător
ANA-STATE SRL (CUI RO3648350)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare finală
192 RON
Data publicării
14.06.2018 10:50
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.