Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
Servicii de intretinere site web pentru UNA LUNA ( luna iulie 2018)
- Număr anunț
- DA20613921
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
- Furnizor / câștigător
- OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI RO28074725)
- Cod CPV
- 72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,66 RON
- Valoare atribuită
- 114 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2018 10:37
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114 RON
din 135,66 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 21,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.