Atribuită Cumpărare directă

Achizitie piese auto

Număr anunț
DA36354892
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
224,89 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,89 RON