Atribuită Cumpărare directă

Tub conector 12 cm cu valva MH-LP12cm, Tub conector de joasa pres. CT compatibil Nemoto, Medrad/Ima

Număr anunț
DA36354932
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.980 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.980 RON