Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA B145NET; B146NET; B147NET

Număr anunț
DA20596528
Autoritate contractantă
Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
Furnizor / câștigător
STAR M 98 SRL (CUI 11209410)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
12.06.2018 16:15
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.