Atribuită Cumpărare directă

PACHET DERATIZARE, DEZINSECTIE & DEZINFECTIE

Număr anunț
DA36354973
Autoritate contractantă
SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.750,26 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750,26 RON