Ofertă acceptată
Cumpărare directă
740 Iomeron 350 sol.inj 714.4 mg/ml*1fl*100ml
- Număr anunț
- DA20614488
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.350,60 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:55
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350,60 RON
din 1.350,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro