Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere cu ora de vehicule industriale cu sofer

Număr anunț
DA20614245
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
Furnizor / câștigător
DEEA BUILDING S.R.L. (CUI 34215500)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
14.06.2018 10:47
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.