Atribuită Cumpărare directă

PLACUTE CU NUMERE DE CASA CONFECTIONATE ARTIZANAL

Număr anunț
DA36355489
Autoritate contractantă
COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
Furnizor / câștigător
ART & TRADICIO BY ILONA S.R.L. (CUI 45993583)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.390 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.390 RON