Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSFER SI REINNOIRE DOMENIU anrmap.ro

Număr anunț
DA20613467
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
Cod CPV
72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,80 RON
Valoare atribuită
118,80 RON
Data publicării
14.06.2018 10:21
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,80 RON

din 118,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.