Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de urmărire a comportării în exploatare a construcţiilor din patrimoniul C.N.M. ASTRA

Număr anunț
DA20615561
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL ASTRA (CUI 4406304)
Furnizor / câștigător
BRATU ILIE-CONSTRUCT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 25599798)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.000 RON
Valoare atribuită
44.000 RON
Data publicării
14.06.2018 11:37
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.000 RON

din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.