Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta; Tichete de vacanta

Număr anunț
DA20619906
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Anghel Manolache (CUI 18990580)
Furnizor / câștigător
EDENRED ROMANIA SRL (CUI RO10696741)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,41 RON
Valoare atribuită
8,41 RON
Data publicării
14.06.2018 14:18
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,41 RON

din 8,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.