Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborarea dosarului și derularea achizițiilor...

Număr anunț
DA20615963
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890 RON
Valoare atribuită
890 RON
Data publicării
14.06.2018 11:54
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 18:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890 RON

din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.