Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de tiparire si livrare vouchere de vacanta - suport electronic

Număr anunț
DA20611880
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit Modelu (CUI 24146306)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
14.06.2018 09:24
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.