Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII JURIDICE POCU 2014-2020(IMPL.+GR.TINTA)
- Număr anunț
- DA20608037
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATE PROFESIONALA DIACON SRL (CUI 16987049)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.410 RON
- Valoare atribuită
- 123.410 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:45
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.410 RON
din 123.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro