Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consiliere profesionala antreprenoriat
- Număr anunț
- DA20568954
- Autoritate contractantă
- ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTURAL MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI RO29318992)
- Cod CPV
- 79998000-6 · Servicii de consiliere profesionala (coaching) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.000 RON
- Valoare atribuită
- 113.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 15:32
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113.000 RON
din 113.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro