Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de materiale de constructii pentru reparatii curente

Număr anunț
DA20617825
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,88 RON
Valoare atribuită
473,88 RON
Data publicării
14.06.2018 13:03
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,88 RON

din 473,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.