Ofertă acceptată Cumpărare directă

REUMPLERE CARTUSE TONER IMPRIMANTE FRL

Număr anunț
DA20625657
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
Furnizor / câștigător
REFILL & SERVICE SRL (CUI RO28205588)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.796,64 RON
Valoare atribuită
1.796,64 RON
Data publicării
15.06.2018 10:14
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.796,64 RON

din 1.796,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.