Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare - legume si fructe proaspete: telina, banane, lamai

Număr anunț
DA20620079
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
03221200-8 · Legume cultivate pentru fructele lor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,20 RON
Valoare atribuită
305,20 RON
Data publicării
14.06.2018 14:25
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,20 RON

din 305,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.