Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere centrala telefonica NEC-TX-2426, a retelei de distributie si aparataj telef

Număr anunț
DA20613011
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Imobiliar (CUI 5110730)
Furnizor / câștigător
OLCO INDUSTRIES LTD SRL (CUI RO3866380)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
14.06.2018 10:06
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.